Plan izleta HPD Željezničar za 2023. godinu

Dragi naši Željezničari, naši vodiči su i za 2023. godinu pripremili prekrasne raznolike izlete, za svakog od Vas ponešto.

datumdanizletvodič
SIJEČANJ
06.01.petakNovogodišnji planinarski pohod
 Zagorskim bregovitim putem
Božena Kralj Vrsalović
Mira Vuković
07.01.subotaRavna GoraMladen Stanković
08.01.nedjeljaGrohotHana Maurović
14.01.subotaIvanščicaDado Ulipi
15.01.nedjeljaPohod u spomen na Damira Cazina (Klek) PD DubovacNenad Pjević
21.01.subotaObiteljska sekcija: BilogoraAna Milin
Zvonko Kolić
22.01.nedjelja25. Vincekov pohodIvan Črljenec
28.01.subotaPlatak-Risnjak-Guslica-SnježnikZdenko Kornet
29.01.nedjeljaPohod na Svetu Geru i VodiceMladen Stanković
Ivan Črljenec
Božena Kralj Vrsalović
VELJAČA
04.02.subotaKrk- od Treskavca do BagaBrankica Bračun
11.02.subotaSlovenija: Debela pečIva Saćer Čakarun
Nevenko Špoljarić
12.02.nedjelja Pruži mi ruku OSI- Izlet za osobe s invaliditetomŽeljko Brdal
11-12.02.subota-nedjeljaValentinovo u CrikveniciIvan Črljenec
18.02.subotaObiteljska sekcija: BrezovicaAna Milin
Zvonko Kolić
19.02.nedjeljaMetlarska zabava u ČazmiIvan Črljenec
Božena Kralj Vrsalović
25.02.subotaUčka-od Medveje do VojakaZdenko Kornet
25.02.subota19. Pohod Tragom prvog izleta varaždinskih planinara
u Varaždinsko-topličko gorje
Ivan Črljenec
26.02.nedjeljaSlovenija: Veli BadinBrankica Bračun
OŽUJAK
04.03.subotaPožeška goraDomagoj Pavlin
05.03.nedjeljaPohod žene u planiniNada Batinica
Hana Maurović
11.03.subotaSlovenija-Velika RaduhaSlavko Patačko
12.03.nedjeljaŠpičasti vrh-ŽbevnicaBrankica Bračun
18.03.subotaBjelolasicaDado Ulipi
19.03.nedjeljaPapučki jaglaciIvan Črljenec
19.03.nedjeljaObiteljska sekcija: RisnjakAna Milin
Zvonko Kolić
25.03.subotaod Štaba do PlatkaDomagoj Pavlin
TRAVANJ
01.04.subotaStaza DegenijeBrankica Bračun
02.04.nedjelja14. tradicionalni pohod na ZarinIvan Črljenec
10.04.
Uskrsni pon.
ponedjeljakKamenjak-preko grebena i via normaleIvan Kobeščak
Božena Kralj-Vrsalović
12-16.04.srijeda-nedjeljaOtok VisSonja Šikić
Iva Saćer Čakarun
16.04.nedjeljaPohod Dragojlinom stazom na OkićVišnja Krznarić
22.04.subotaVišerujnaNenad Pjević
22.04.subotaMošćenice-PerunBrankica Bračun
22-23.4.subota-nedjeljaMarkacistički kamp-SljemeDomagoj Pavlin
23.04.nedjelja12. tradicionalni pohod Planinarskim
stazama otoka Krka
Hana Maurović
29.04.subotaVeliki Rogatec i LepenatkaDomagoj Pavlin
29.4-1.5.subota-ponedjeljakPlanine oko bosanske KrupeIvan Črljenec
29.4-1.5.subota-ponedjeljakObiteljska sekcija: IstraAna Milin
Zvonko Kolić
SVIBANJ
06.05.subotaBrijuniBrankica Bračun
07.05.nedjeljaPruži mi ruku OSI- Izlet za osobe s invaliditetomŽeljko Brdal
13.05.subotaBernijeve staze- GolicaDamir Bajs
14.05.nedjeljaSlovenija: Dovška baba i KepaGoran Meašić
20-21.5.subota-nedjeljaIzlet vodiča HPD Željezničarsvi vodiči
27-30.05.subota-nedjeljaCamino Krk I dioVišnja Krznarić
Mira Kukec
27.-30.5subota-utorakDinaraDomagoj Pavlin
LIPANJ
03.06.subotaKotličijada na OštrcuIvan Kobeščak
03.-04.06.subota-nedjeljaDan Hrvatskih planinaraMladen Stanković
8-11.6.četvrtak-nedjeljaOtok Lošinj i CresIvan Črljenec
Višnja Krznarić
10.06.subotaLjubičko brdo i KizaZdenko Kornet
10.06.subotaObiteljska sekcija: Koranski planinarski putAna Milin
Zvonko Kolić
11.06.nedjeljaIzlet sjećanja na Damira CazinaMladen Stanković
15-18.06.četvrtak-nedjeljaMeđunarodni susret planinara Željezničara 2023Mladen Stanković
22.06.četvrtakAustrija: BärenschützklammDado Ulipi
22-25.06.četvrtak-nedjeljaMosorVišnja Krznarić
Ivan Črljenec
Ana Milin
Zvonko Kolić
22-25.06.četvrtak-nedjeljaSlovenija: Spodnje Bohinjske goreŽeljko Novak
24.06.subotaSlovenija: Donačka goraDado Ulipi
Danijela Medaković
SRPANJ
01.07.subotaBurni BitorajBrankica Bračun
01-02.07.subota-nedjeljaSveto brdo i Vaganski vrhDomagoj Pavlin
08.07.subotaMali Rajinac i Veliki PivčevacDaliborka Pavlin
08-09.07.subota-nedjeljaObiteljska sekcija: šatorijada OgulinAna Milin
Zvonko Kolić
15-16.7.subota-nedjeljaSlovenija: Krn i dolina SočeIva Saćer Čakarun
Nevenko Špoljarić
15.07.subotaSenjska obilaznica II dioBrankica Bračun
16.07.nedjeljaKamačnikHana Maurović
22.-23.07.subota-nedjeljaSlovenija: Stol i VrtačaDomagoj Pavlin
23-29.7.nedjelja-četvrtakGodišnji izlet: Francuska-ChamonixŽeljko Novak
28-29.7.petak-subotaSlovenija-SkutaGoran Meašić
29.07.subotaPremužićeva stazaZdenko Kornet
KOLOVOZ
05.08.subotaJelenc i PlaninaDaliborka Pavlin
05-06.08.subota-nedjeljaAustrija: Strasskopf i MoharDado Ulipi
12.-19.08.subotaGodišnji izlet 
19.08.subotaPetrova GoraDanijela Medaković
26.08.subotaPohod Izvor vodaIvan Črljenec
26.08.subotaStoržić čez ŽreloSlavko Patačko
RUJAN
02.09.subotaPohod SlunjčicaHana Maurović
02-03.09.subota-nedjeljaSlovenija: TriglavŽeljko Novak
03.09.nedjeljaPohod Kameni SvatiHana Maurović
09.09.subotaFerata iznenađenjaIva Saćer Čakarun
Nevenko Špoljarić
10.09.nedjeljaVeliki Kozjak i Obli kukBarnkica Bračun
10.09.nedjeljaObiteljska sekcija: Premužićeva stazaAna Milin
Zvonko Kolić
15-17.09.petak-nedjeljaOtok BračIvan Črljenec
Višnja Krznarić
Božena Kralj Vrsalović
16.09.subotaGrobničke AlpeDomagoj Pavlin
23.09.subotaSlovenija: Kuželjska stenaDamir Bajs
Brankica Bračun
23-24.09.subota-nedjeljaJulijske AlpeŽeljko Novak
24.09.nedjeljaAčkova HižaIvan Črljenec
30.09.subotaKanjon Krupe i ZrmanjeSonja Šikić
Iva Saćer Čakarun
LISTOPAD
01.10.nedjeljaDan ŽeljezničaraMladen Stanković
07.10.subotaMedvednica-StolSlavko Patačko
08.10.nedjeljaDobrčaDomagoj Pavlin
07-08.10.subota-nedjeljaCamino Krk II dioVišnja Krznarić
Mira Kukec
13-15.10.petak-nedjeljaBiokovoNenad Pjević
14.10.subotaPlaninarska kestenijada na Hrastovičkoj goriIvan Črljenec
14.10.subotaStaza 7 SlapovaMira Kukec
Sonja Šikić
21.10.subotaOtok PrvićŽeljko Novak
21.10.subotaSlovenija:Veliki Draški vrhGoran Meašić
22.10.nedjeljaSudnikov pohodIvan Kobeščak
22.10.nedjeljaObiteljska sekcija: Grabovača i KrčmarAna Milin
Zvonko Kolić
28.10.subPapukDaliborka Pavlin
28.-29.10.subota-nedjeljaCamino Krk III dioVišnja Krznarić
Mira Kukec
STUDENI
04.11.subotaKanjon VrženiceZdenko Kornet
11.11.subotaKamenjak na RabuBrankica Bračun
11-12.11.nedjeljaMartinjeIvan Črljenec
18.11.subotaLudbreška obilaznicaDomagoj Pavlin
25.11.subotaŽumberačko gorje:TuščakSlavko Patačko
25-26.11.nedjeljaIzlet u nepoznatoIvan Črljenec
PROSINAC
02.12.subotaŽumberačko gorje-ZečakZdenko Kornet
09.12.subotaObiteljska sekcija: GorščicaAna Milin
Zvonko Kolić
09.12.subotaAustrija- Advent u KatschberguBrankica Bračun
16.12.subotaNoćni pohod na OštrcMladen Stanković

Vodiči:

ime i prezimekontakt
Ana Milin091 652 6239
Božena Kralj Vrsalović091 5905930
Brankica Bračun091760 7603
Ivan Črljenec091 3452 444
098 230 401
Dado Ulipi099 344 0000
Daliborka Pavlin095 9222 082
Damir Bajs091 482 3044
Domagoj Pavlin091 667 6658
Goran Meašić098 313 821
Hana Maurović091 321 4523
Danijela Medaković095 5488 805
Iva Saćer Čakarun091 576 8444
Ivan Kobeščak098 514 495
Zdenko Kornet091 623 0403
Mira Kukec098 980 4482
Mladen Stanković095 9999 216
Nada Batinica Trkulja098 983 9713
Nenad Pjević091 235 6189
Slavko Patačko098 1633 515
Sonja Šikić095 838 8870
Nevenko Špoljarić098 982 2675
Tomislav Zoričić098 476 108
Višnja Krznarić099 696 2591
Željko Novak091 541 0571
Zvonko Kolić091 455 2392