Sastanci sekcija i odsjeka

Upravni odbor HPDŽ je (26.V.2020.) u skladu sa preporukama pridržavanja epidemiološkh mjera zaključio da se društveni sastanci sekcija i odsjeka mogu održavati ako ispunjavaju uvjete ( broj ljudi u odnosu na veličinu prostorije radi potrebne distance!)

Upućuju se sve sekcije i odsjeci da organiziraju izlete u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama!

Blagajna društva radi utorkom od 18:30 do 20:30!

U pogledu aktualnih zdravstvenih okolnosti oko koronavirusa COVID-19, Hrvatski planinarski savez prati i primjenjuje preporuke, upute i druge mjere Stožera Civilne zaštite i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Slijedom brojnih upita upućenih Uredu HPS-a, upućujemo sve planinarske udruge da kod planiranja i realizacije planinarskih izleta i drugih aktivnosti prate aktualne informacije i primjene mjere koje po tom pitanju donose i objavljuju nadležne javno-zdravstvene službe.

Aktualne informacije, preporuke i mjere objavljuju se na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i na mrežnoj stranici Ravnateljstva civilne zaštite Informacije i upute Ravnateljstva civilne zaštite