Željezničarske novosti
DURMITOR 23.7-30.7.2011
Vođa puta i organizator Slavek nije u prilici da napravi potpun izvještaj s puta, jer je u velikom spremanju za Švicarsku pa će u kratkom opisu svog albuma u slici pokušati vas izvjestiti kako nam je bilo na putu.
Visokogorci na Visokom Rokavu
U subotu i nedjelju (09. i 10. 07.2011.) četvero nas – jedna “matičarka” i troje “željezničara” popeli smo se na Visoki Rokav, najbliži susjed Škrlatice.
ŠKRLATICA
9-10.7.2011 19 planinara i planinarki iz PD Željezničara i prijateljskog nam društva PD Škamnica iz Brinja pohodilo je drugi vrh Slovenije.
IZLET NA OTOK BRAČ
16-18. RUJNA 2011. pustinja Blaca, Vidova gora , Zmajeva špilja PROGRAM IZLETA – Polazak za Split u petak 16.9.2011 sa Glavnog kolodvora noćnim vlakom u 23,45 .

