1. izlet OPŠ – Samoborsko gorje, Japetić 18.03.2017.
Autobus je te subote iz Zagreba krenuo u 8 sati ujutro, imao sam osjećaj da je radni dan, doduše malo čudan, bez gužvi u prometu. I ekipa je u busu bila nova, par solo igrača, neke ekipice, parovi… Nitko poznat...
