Plan izleta Sekcije društvenih izleta HPD Željezničar 2024

2024
SIJEČANJ
1.1. ponedjeljakPozdrav mladom letu s Vojaka (pohod)Brankica Bračun
6.1.subota21. Novogodišnji planinarski pohod Zagorskim bregovitim putemIvan Črljenec, Mira Vuković
13.1.subotaCresBrankica Bračun
14.1.nedjelja24. zimski pohod Novskim brdomDaliborka Pavlin, Božena Kralj Vrsalović, Roman Domović
14.1.nedjeljaPD Dubovac – pohod u čast Damira CazinaMladen Stanković
21.1.nedjeljaObiteljska sekcija: Medvednica izlet na Lipu
Ana Milin, Zvonko Kolić
21.1.nedjelja26. Vincekov pohodIvan Črljenec                           
27.sijsubotaČemšeniška planinaDomagoj Pavlin
28.1.nedjeljaPohod Sveta GeraIvan Črljenec, Ana Milin, Zvonko Kolić
VELJAČA
3.2.subotaVelinacZdenko Kornet
4.2.nedjeljaMjesečev Plato, DiviškaBrankica Bračun
4.2.nedjeljaVukomeričke goriceMira Vuković
10-11.2.sub-nedValentinovo-CrikvenicaIvan Črljenec
11.2.nedjeljaObiteljska sekcija: MedvednicaAna Milin, Zvonko Kolić
17.-18.2.sub-nedSlovenija: KošutaŽeljko Novak
17.02.subotaPreradovićev vrh i Fužine (SDI)Danijela Medaković, Brankica Bračun
24.02.subotaTragom prvog izleta Varaždinksih planinaraIvan Črljenec
25.02.nedjeljaŠmohor-Kal-MrzlicaDaliborka Pavlin
OŽUJAK
2.3.subotaLimski kanalMladen Stanković
3.3.nedjeljaGorsko zrcaloDaliborka Pavlin, Božena Kralj Vrsalović
9.-10.3.sub-nedMedvednica M1Zdenko Kornet
10.3.nedjeljaŽene u planiniNada Batinica Trkulja, Brankica Bračun, Mladen Stanković
16.3.subotaBjelolasicaDado Ulipi
16.3.subotaLife on MarsBrankica Bračun
16.3.subotaObiteljska sekcija: KrkAna Milin, Zvonko Kolić
17.3.nedjeljaPapučki jaglaciIvan Črljenec
23.3.subotaOd Štaba do PlatkaDomagoj Pavlin
23.3.subota Pruži mi ruku OSI –   Oštrc grad, IvanšćicaŽeljko Brdal , Ivan Kobeščak
24.3.nedjeljaKopitnikBožena Kralj Vrsalović, Mira Vuković, Ivan Črljenec
TRAVANJ
1.4.ponedjeljakSklonište KremenjakBrankica Bračun, Sonja Šikić
6.4.subotaTolsti vrh i Kriška goraDomagoj Pavlin
7.4.nedjelja15. tradicionalni pohod na ZarinVišnja Krznarić, Ivan Črljenec
13.4.subotaUSPON NA KLEK POVODOM 150. OBLJETNICE ORGANIZIRANOG PLANINARSTVA U HRMladen Stanković
14.4.nedjeljaDragojlinom stazom na OkićVišnja Krznarić
20.4.subotaZir i kanjon rijeke BijeleBrankica Bračun
21.4.nedjeljaMarija Bistrica “Za dušu i tijele”Dado Ulipi
27.4.subotaĆićarija: Veliki i Mali PlanikDaliborka Pavlin
27.4.subotaObiteljska sekcija: RisnjakAna Milin, Zvonko Kolić
28.4.nedjeljaŠpičasti vrh Sonja Šikić
SVIBANJ
1.5.srijedaVelika Planina
OSI Pruži mi ruku-Japetić Samoborsko gorje
Domagoj Pavlin
Mladen Stanković, Željko Brdal
3.-5.5.pet-nedMosor i KozjakBrankica Bračun
5.5.nedjeljaVinica i Žitna lađa Ana Milin, Zvonko Kolić
11.5.subotaBled i Vintgar kanjonHana Maurović
11.5.subotaBudakovo i Prikinuto brdoDaliborka Pavlin
12.5.nedjeljaStaza 7 slapovaSonja Šikić, Mira Kukec
18.5.subotaVrh Korena – KrvavecGoran Meašić
18.5.subotaĐurđevački peskiBrankica Bračun
19.5.nedjeljaSveta GeraDanijela Medaković
1.5.srijeda Pruži mi ruku OSI. Japetić, Samoborsko gorjeŽeljko Brdal Mladen Stanković
25.-26.5.sub-nedDan Hrvatskih planinara-BilogoraMladen Stanković
25.5.subotaGolica – Bernijevim stopamaRoman Domović
30.5. -2.6.čet – nedDubrovačko područjeDomagoj Pavlin, Ivan Kobeščak
30.5. -2.6.čet – nedHvarIvan Črljenec
30.5. -2.6.čet – nedObiteljska sekcija: Blidinje BIHAna Milin, Zvonko Kolić
LIPANJ
1.6.subotaZečjak i KitaZdenko Kornet
2.6.nedjeljaBärnschützklamm AustrijaDado Ulipi
8.6.subotaKotličijadaIvan Kobeščak
9.6.nedjeljaVelika Zelenica i KriževnikDomagoj Pavlin
15.-16.6.sub-nedSUSRET PLANINARA ŽELJEZNIČARA – Vogar Slovenijavodiči HPDŽ
15.6.subotaRisova jazbinaBožena Kralj Vrsalović
23.-30.6.sub-subGODIŠNJI IZLET SDI
 Planine oko Sarajeva
Brankica Bračun
22.6.subotaSamarske stijene – MPPAna Milin, Zvonko Kolić, Slavko Patačko
23.6.nedjeljaKoranski planinarski putDanijela Medaković
29.-30.6.sub-nedSveto Brdo i Vaganski vrhDomagoj Pavlin
29.-30.06.sub-nedSlovenija: Mala Zelnarica i okolni vrhoviIva Saćer Čakarun, Anja Piljek
29.6.subotaSlapovi Une – Štrbački bukDamir Bajs, Božena Kralj Vrsalović
SRPANJ
6.-7.7.sub-nedObiteljska sekcija: ŠatorijadaAna Milin, Zvonko Kolić
6.7.subotaOjstricaZdenko Kornet, Slavko Patačko
7.7.nedjeljaStaza Šumarica – TuropoljeHana Maurović
12.-14.7.pet-nedDolomiti: Lago di Sorapis i Val di FiscalinaIva Saćer Čakarun, Sonja Šikić
13.7.subotaRatitovecDaliborka Pavlin
20.-21.7.sub-nedKoralpe AustrijaDado Ulipi
27.7.subotaKepaGoran Meašić
20.-27.7.sub-subGODIŠNJI IZLET SDI
Slovačka Tatre
Ivan Črljenec
KOLOVOZ
2.-11.8.sub-nedGODIŠNJI IZLET SDI
 Makedonija
Željko Novak
3.-4.8.sub-nedAustrija: Schwarzhorn 2931 mDado Ulipi
3.-4.8.sub-ned IZLET VODIČA HPDŽMladen Stanković
3.8.subotaGoršćicaMira Vuković
10.8.subotaRisanica (istočna Medvednica)Slavko Patačko
17.-18.8.sub-nedAustrija:  Spielmann 3027m
 Sonnblick 3106 m
Dado Ulipi
17.-18.8.sub-nedGrintavecZdenko Kornet
24.-25.8.sub-nedPeca i OlševaDomagoj Pavlin
25.8.nedjeljaPohod na LipuMira Vuković
31.8.subotaZrmanja vodom – Zir nogomSonja Šikić
31.8.subotaPohod SaborskoIvan Črljenec
31.8.-1.9.sub-nedTriglavŽeljko Novak
RUJAN
1.9.nedjeljaPohod Kameni Svatidostupni vodič HPDŽ
7.-8.9.sub-nedAustrija: Seetaler AlpeDado Ulipi
7.9.subotaTolminski kukNenad Pjević
7.9.subotaPohod SlunjčicaHana Maurović
14.-15.9.sub-nedJulijske AlpeDomagoj Pavlin
14.9.subota Pruži mi ruku OSI  Oštrc, Samoborsko gorjeŽeljko Brdal, Zdenko Kornet
14.9.subotaRavna GoraDanijela Medaković
21.-22.9.sub-nedTurističko planinarski put dolinom rijeke Soče – TrentaŽeljko Novak
21.9.subObiteljska sekcija:Čarobne staze Istre IIAna Milin, Zvonko Kolić
21.9.subotaGoli otok i GrgurBrankica Bračun
28.9.subotaKanjon KrupeSonja Šikić
29.9.nedjeljaSlovenija:Debela PečDomagoj Pavlin
LISTOPAD
5.10.subotaSlovenija/Italija:JerebicaGoran Meašić
5.10.subotaKladešćicaDanijela Medaković
6.10.nedjeljaDan ŽeljezničaraMladen Stanković
12.-13.10sub-nedStap i Kamena GalerijaIva Saćer Čakarun, Anja Piljek    
12.10.subotaMudna dolZdenko Kornet
12.10.subotaKestenijadaIvan Črljenec, Mira Vuković
12.10.nedjeljaObiteljska sekcija: BrinjeAna Milin, Zvonko Kolić
18.-20.10.pet-subBiokovoNenad Pjević
19.-20.10.sub-nedPut u nepoznatoIvan Črljenec
19.10.subotaSenjska obilaznica 2. dioBrankica Bračun
20.10.nedjeljaSudnikov pohodIvan Kobeščak
26.10.subotaSlovenija: Pot med krošnjami i Lovrenška jezeraDaliborka Pavlin
27.10.nedjeljaSlovenija: Postojnska jamaHana Maurović
STUDENI
9.11.subotaMartinjeIvan Črljenec
9.11.subota Pruži mi ruku OSI – Veliki Lovnik, Samoborsko gorjeŽeljko Brdal, Ana Milin, Zvonko Kolić
10.11.nedjeljaBelec gradDado Ulipi
16.11.subotaUršlja goraDomagoj Pavlin
17.11.nedjeljaObiteljska sekcija: ŽumberakAna Milin, Zvonko Kolić
23.-24.11.sub-nedRabBrankica Bračun
24.stunedjeljaMedvednicaHana Maurović
30.11.subotaIzlet u poznatoMladen Stanković
PROSINAC
7.12.subotaObiteljska sekcija: Hrastovička goraAna Milin, Zvonko Kolić
7.12.subotaSamoborsko gorjeIvan Kobeščak
8.12.nedjeljaKuna goraBrankica Bračun
14.12.subotaNoćni pohod na OštrcMladen Stanković

KONTAKTI:

  1. Ana Milin 091 652 6239
  2. Anja Piljek 091 546 9935
  3. Alan Čaplar 0915141740
  4. Božena Kralj Vrsalović 091 590 5930
  5. Brankica Bračun 091 760 7603
  6. Dado Ulipi 099 344 0000
  7. Damir Bajs 091482 3044
  8. Danijela Medaković 095 548 8805
  9. Domagoj Pavlin 091667 6658
  10. Daliborka Pavlin 095 9222 082
  11. Goran Meašić 098  313821
  12. Hana Maurović 091 321 45 23
  13. Iva Saćer Čakarun 091 576 8444
  14. Ivan Črljenec 091 345 2444; 098 230 401
  15. Ivan Kobeščak 098 514 495
  16. Mira Vuković 098 596 782
  17. Mladen Stanković 095 999 9216
  18. Nada Batinica Trkulja 098 9839 713
  19. Nenad Pjević 091 235 6189
  20. Nevenko Špoljarić 098 982 2675
  21. Slavko Patačko 098 163 3515
  22. Sonja Šikić 095 838 8870
  23. Tom Zoričić 098 476 108
  24. Višnja Krznarić 099 6962 591
  25. Zdenko Kornet 091 623 0403
  26. Zvonko Kolić 091 455 2392
  27. Željko Novak 091 541 0571